prof. dr hab. n. med. Andrzej Bożek
Alergolog - Geriatra
Katowice (śląskie)


Opinie pacjentów
Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto i oceń moje usługiautor ocena / komentarz
magdalena311 Bardzo dobry
Jesteśmy po pierwszej wizycie.Pierwszy raz kaszel syna minął bez podawania antybiotyków,ale po zastosowaniu leków, które przepisał dr Bożek!


Mariola79 Najlepszy
No jesteśmy zachwyceni! Wreszcie ktoś nam pomógł i to całej rodzinie alergików. Prawdziwy profesjonalista. Zna się na dzieciach i dorosłych. Mamy spokój z astmą i alergią skórną. Polecam.


marzena Najlepszy
Z moim 18 letnim synem odwiedziłam z 20 alergologów i w koncu jest ,ktos kto słucha,wie o czym mówie i wie jak reagować .
Dobry diagnosta a to cecha najlepszych lekarzy.
mimo,ze mieszka daleko od mojego miejsca zamieszkania -warto !
polecam dla osób z atopową skóra.
pozdrawaim


Agnieszka Bak Najlepszy
Bardzo dobry lekarz, leczymy syna Jakuba już kilka lat i efekty są wspaniałe!
Nawet w trudnych chwilach załamania zdrowia Pan Doktor bardzo dobrze dobierze
lek i kaszel mija w jedną noc!


Damian Najlepszy
Jedyny Lekarz który pomógł naszej 5 letniej Zuzi, a proszę mi uwierzyć chodziliśmy do każdego, wszędzie tylko te same leki, ta sama diagnoza. Dr. Bożek podszedł do tematu zupełnie inaczej "eksperymentując" z różnymi innymi lekami o których reszta alergologów nie miała pojęcia, w końcu trafiając i pomagając córce zwalczyć chorobę. Lekarz z ogromnym moim zdaniem doświadczeniem i wiedzą, wie co robi i widać że zmaga się z takimi problemami codziennie. córka była w opłakanym stanie, skóra łuszczyła jej się na całym ciele, wszędzie rozdrapane rany itp przez co bardzo ucierpiała jej psychika. W tej chwili wygląda znakomicie, leczymy się u doktora około 1,5 roku i zapewne jeszcze długie leczenie przed nami ale najważniejsze jest to że trafiliśmy w końcu do dobrego specjalisty - kompetentnego, pomocnego i wyrozumiałego.


RAF Bardzo dobry
Jestem bardzo zadowolony za rzeczowość, zrozumienie i pełne zaangażowanie Pana Doktora w leczenie moich synów z astmą i katarem. Dopiero teraz kiedy podjęliśmy właściwe leczenie mamy spokój z chorobami i z absencjami w przedszkolu i szkole.
Polecam zdecydowanie.Lek-Med.pl - strony dla lekarzy 2022 © - | start | o mnie | zakres usług | referencje | galeria zdjęć | kontakt | polityka prywatności